HPE Primera - Nowa era inteligentnego przechowywania danych

Inteligencja zmienia wszystko

Inteligentna pamięć masowa otwiera nowe perspektywy. Przyszedł czas na zmianę sposobu myślenia, który zrewolucjonizuje Twój biznes. HPE Primera jest najinteligentniejszą macierzą dyskową dla środowisk o znaczeniu krytycznym, która łączy niespotykaną niezawodność i wydajność z elastycznością środowisk chmurowych.

Kiedy nadasz inteligencję pamięci masowej, w jednej chwili staje się intuicyjna i pełnowymiarowa. Samodzielnie rozwiązuje napotkane problemy – skaluje się i dostosowuje do aktualnych warunków.

Zapraszamy na polską premierę najnowszej platformy Storage – HPE Primera. Spotkanie odbędzie się 24.10.2019 w restauracji STIXX Bar & Grill na placu Europejskim 4A w Warszawie.

Agenda:

15:00

-

Rejestracja i lunch

16:00 - 16:15

-

Otwarcie spotkania – Michał Zajączkowski, Prezes Zarządu HPE

16:15 - 16:45

-

Sztuka Inteligentnego IT – Maciej Kalisiak, HPE Country Innovation Lead

16:45 - 17:15

-

Jeden dzień z życia człowieka przyszłości – Aleksandra Przegalińska, Doktor nauk humanistycznych, polska filozofka i futurolożka

17:15 - 17:30

-

Przerwa kawowa

17:30 - 18:15

-

HPE Primera - Nowa era inteligentnego przechowywania danych.

Inteligentne Centrum Danych – HPE Infosight, HPE Simplivity oraz HPE ProLiant wspierane przez skalowalne procesory Intel® Xeon® - Wojciech Kozikowski, HPE Storage Solution Architect

18:15 - 19:00

-

Włamanie do umysłu – Łukasz Płoszajski, Aktor i mentalista

19:00

-

Koktajl

 

Prelegenci:

Michał Zajączkowki Michał Zajączkowki
Dyrektor Zarządzający HPE

Michał Zajączkowski od sierpnia 2017 roku pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego oraz Dyrektora Sprzedaży w Hewlett Packard Enterprise. Wczesniej zarządzał działem usług HPE Pointnext, który jest odpowiedzialny za sprzedaż usług konsultingowych oraz serwisowych.

Z firmą Hewlett Packard Enterprise związany od 2002 roku. W poprzednich rolach odpowiedzialny za rozwój biznesu usługowego i konsultingowego. Brał udział w największych projektach realizowanych na rynku polskim przez HPE. Michał jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej o specjalności Automatyka i Robotyka. Przed HPE pracował w firmach konsultingowych dostarczajacych rozwiąznia ERP oraz CRM dla największych firm w Polsce.

Maciej Kalisiak Maciej Kalisiak
HPE Country Innovation Lead

Z wykształcenia inżynier mikro i optoelektroniki. Ukończył studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od 2008 roku związany z branżą IT. Zaczynał jako inżynier wsparcia sprzedaży serwerów x86 na rynku SMB i Enterprise. Obecnie łączy funkcję Country Innovation Lead, lidera zespołu Hybrid IT Presales, architekta rozwiązań z zakresu pamięci masowych oraz rozwiązań backup. Posiada certyfikaty HPE Master ASE - Storage Solutions Architect oraz HPE Master ASE - Advanced Server Solutions Architect

Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek oraz zapalony sportowiec amator.

Wojciech Kozikowski Wojciech Kozikowski
Storage Solution Architect

Wojciech Kozikowski jest absolwentem Politechniki Gdańskiej z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Karierę zawodową rozpoczął w firmie Prokom. Od 18 lat związany jest z firmą Hewlett Packard Enterprise. Pracę w HPE zaczynał jako konsultant rozwiązań IT, projektując i wdrażając systemy informatyczne u kluczowych klientów. Od ponad 10 lat pełni rolę architekta rozwiązań z zakresu pamięci masowych. Zajmuje się doradztwem, projektowaniem nowych oraz optymalizacją istniejących środowisk do przechowywania i zabezpieczania danych u największych klientów w Polsce.

Ponadto jest autorem wielu szkoleń i publikacji dotyczących technologii pamięci masowych. Czas wolny spędza przy lekturze dobrych książek (nie tylko o technologii) oraz podróżując po świecie.

Aleksandra Przegalińska Aleksandra Przegalińska
Doktor nauk humanistycznych, polska filozofka, futurolożka, publicystka

W swoim intrygującym wystąpieniu Aleksandra Przegalińska przybliży zebranym tematy, które stają się coraz bardziej istotne w perspektywie przyszłości. Posłuchamy o człowieku i jego roli w kontekście postępującej automatyzacji pracy, a także o wpływie transformacji technologicznej na społeczeństwo i różnorodne środowiska pracy.

Łukasz Płoszajski Łukasz Płoszajski
Aktor i mentalista

W autorskim programie Haker Umysłu zaprezentuje swoje niesamowite zdolności, dzięki którym potrafi poznać najskrytsze myśli zupełnie obcej osoby oraz kontrolować jej umysł. Występy artysty budzą wielkie emocje, a sam Łukasz mówi o sobie, że jest psychologicznym iluzjonistą.

Partner Konferencji:

Intel

Patronat medialny:

BrandsIT
Computerworld
ITWIZ

Intel i logo Intel są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.